top of page
363528191_602186988696248_1626344172485665121_n.jpg

KAtarzyna
Łodzińska

Poznajcie Kasię – inspirującą założycielkę Fabryki Sportu! Jej pasja do sportu i osiągnięcia są doskonałym przykładem determinacji i ciężkiej pracy. Licencjonowana Trenerka PZN w narciarstwie alpejskim klasy II oraz międzynarodowa instruktorka PZN-CTT.

  • Facebook
  • Instagram

Była zawodniczka międzynarodowych zawodów FIS, a także absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Carvingu, zdobywczyni złotych i brązowych medali na Akademickich Mistrzostwach Polski. Kasia to również niezwykła instruktorka fitnessu i opiekunka młodych talentów. Jej poświęcenie dla sportu jest niezmienne, a osiągnięcia stanowią codzienną inspirację!


Kasia posiada ogromne doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Jej sukcesy obejmują wychowanie czołówki polskich młodzików oraz reprezentacji Warszawy. Jest dyplomowaną instruktorką fitnessu oraz od dzieciństwa pasjonatką sportu, aktywnie uprawiającą różne dyscypliny. Jej pasja i zaangażowanie są sercem Fabryki Sportu!

kontakt

kasia@fabrykasportu.net 

+48 515 273 292

IMG_0789.jpg

Agnieszka
Wójcicka

Poznajcie Agę – drugą z naszych inspirujących założycielek Fabryki Sportu, doświadczoną trenerkę narciarstwa alpejskiego! Z pasją i determinacją, Aga zdobyła wiele uznawanych certyfikatów takich jak trenerka PZN oraz instruktorka narciarstwa alpejskiego SiTN. Jej wszechstronne umiejętności zostały udokumentowane certyfikatem SCEC Strenght and Conditioning Education Center w Gdyni.

  • Facebook
  • Instagram

Już od 4 roku życia związana z narciarstwem, Aga doskonaliła swoje umiejętności, kończąc karierę jako zawodniczka w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Reprezentowała kraj w wielu międzynarodowych zawodach, zdobywała cenne doświadczenie. W wieku zaledwie 17 lat zaczęła pracować z narciarzami przedszkolnymi, rozwijając ich pasję od najmłodszych lat.

Lata pracowitej kariery oraz zdobywane coraz wyższe kwalifikacje pozwoliły Agnieszce prowadzić treningi zarówno z doświadczonymi zawodnikami, jak i młodzieżą. Współpracując z różnymi klubami i firmami sportowymi w Polsce, dzieliła się swoją wiedzą i inspiracją. W wieku 27 lat objęła stanowisko trenera narciarstwa alpejskiego w SMS Zakopane, a także współpracowała z młodzieżową kadrą kobiet w narciarstwie alpejskim, angażując się również w trening siłowy dla sportowców z innych dyscyplin.

Świadomość rosnącego znaczenia kształcenia i doskonalenia umiejętności pozwoliła Agnieszce ukończyć wiele międzynarodowych szkoleń z zakresu narciarstwa alpejskiego (FIS certified) oraz treningu siłowo-motorycznego i fitness (NASM, NSCA, KILO).
Dzięki tym osiągnięciom, Aga wnosi do Fabryki Sportu ogromną wiedzę i zaangażowanie, tworząc inspirującą atmosferę treningów. 

kontakt

Aga@fabrykasportu.net 

+48 793 038 728

image.png

partnerzy

1x1-czerwone-na-bialym.jpg
strojny-&-longines-03.jpg
Atomic_Logo_red_cmyk_1617.ai.cq5dam.web.1200.1200.jpeg
bottom of page